Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderatör
(29-07-2018, Saat: 17:19)AhmetYILMAZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(29-07-2018, Saat: 14:29)Pikachu~`♥ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM..

Teşekkürler
RİCA EDERİM.
  • LİDERCS.NET YAVAŞ YAVAŞ BÜYÜYOR..

;EDİT          İbrahimm Ayhann`♥☺`
@AhmetYILMAZ Dostum günde 5 konu bile açsan olur mesela 1 banner yaparsın gider plugin ararsın bunları evirir çevirir birşeyler yaparsın 2 plugin bulsan olur 3 zaten plugin bulmak çok kolay bana kalsa 10 - 15 konu açarım günde ama üşeniyorum ne yazıkki . Saçma Diyip Geçilebilir Bazı Pluginler Sana Saçma Gelse Bile Başkaları yada illa 1 kişi kullanır Smile Önemli Olan Sabır Ve Emek Emek ve Sabır olmadan hiçbir şey yapamazsın ne mod olursun nede süper mod Ben Sabrettim Uğraştım Çabaladım Bozkurt Graphics Ekibine Katıldım Uğraş ta çok önemlidir. Bunları Yaparsan Garanti Mod Olursun Kardeşim Saygı herşeyden önceliklidir Smile

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

LiderCS.Net Kimdir ?

Merhaba, LiderCs olarak 2008 yılında oyun dünyasına adım atmıştık fakat bazı sebeplerden dolayı firmamızı kapatmak durumunda kalmıştık. Yalnız 2018 yılında Counter-Strike platformuna yeni ekimizle tekrardan dönüş yapmak için karar aldık ve uzun süre sizlerlerle birlikte olacağız.

LiderCS.Net

LiderCS

Forum